Hakkımızda

Gunlukkiralikdaireler.com Hakkında

Gunlukkiralikdaireler.com, 2010 yılında Türkiye'nin dört bir yanından konaklama seçeneklerini sunan köklü bir platformdur. Misafirlerimize günlük, haftalık, aylık veya yıllık kiralayabilecekleri kendi evleri konforunda daireler, villalar, evler ve apartlar sunarak, konaklama deneyimlerini unutulmaz kılmayı amaçlıyoruz.

Farklı beklentilere hitap eden ev sahipleri ve gezginler için oluşturduğumuz platformumuzda, herkes kolaylıkla üye olabilir ve sunduğumuz çeşitli hizmetlerden ve güvencelerden yararlanabilir. Kendi evlerini kiraya vermek isteyen ev sahipleri için hızlı ve güvenilir bir şekilde müşterilere ulaşma imkanı sunarken, konaklama arayan gezginler de bir tıkla hayal ettikleri evi kiralayabilirler.

Gunlukkiralikdaireler.com olarak, ilanlarınızı vitrinde ön sıralara taşıma ve banner alanlarında ilanlarınıza öne çıkarma fırsatları da sunuyoruz. Firmamız, ATÖLYE REKLAM SEMA DESTANLI tarafından tescillenmiş bir markadır ve konaklama sektöründeki deneyimimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz de günlük kiralık daireler arayanlar ya da evini kiraya vermek isteyenlerdenseniz, gunlukkiralikdaireler.com'a üye olmanız yeterli. Eşsiz konaklama deneyimleri için bizi tercih edin ve unutulmaz anlar yaşayın!

İletişim Bilgileri:
Telefon:
GSM 1: 0532 202 99 29
GSM 2: 0506 866 93 30
E-posta: [email protected]
Web Sitesi: gunlukkiralikdaireler.com

Sizde mekanlarınızı günlük kiraya verebilirsiniz ;